Maar liefst twaalf deelnemers voor Klassiek Talent



Datum: 16-01-2019

11.42 uur - Maar liefst twaalf deelnemers hebben zich aangemeld voor Klassiek Talent, dé talentenjacht van Muziek onder de Trap, waarbij klassieke talenten centraal staan. Het belooft een bijzondere avond te worden, waar veel klassieke componisten voor het voetlicht zullen worden gebracht.

Klassiek Talent wordt eens per twee jaar gehouden, waarbij de talenten beoordeeld worden door een deskundige jury onder leiding van Han Kolthof, pianodocent aan de Kaliber Kunstenschool. De avond vindt plaats in het ZINiN Theater. 


 
Klassieke Talent biedt podium aan jonge musici

Iedere twee jaar organiseert Muziek onder de Trap "Klassiek Talent", een talentenjacht onder middelbare scholieren uit de omgeving van Nijverdal. De jeugd heeft de toekomst, dat geldt natuurlijk ook voor de klassieke muziek, waar een groot aantal jonge talenten te vinden is, die een mooi podium verdienen. Om deze talenten een extra stimulans te geven om hun plezier in muziek nog verder te vergroten, heeft de organisatie van Muziek onder de Trap  in 2011 Klassiek Talent in het leven geroepen. De talentenjacht is speciaal gericht op jongeren tussen de 12 en de 18 jaar. Er worden 4 prijzen uitgereikt: naast de bekende drie ‘podiumplekken’, waaraan een leuk geldbedrag en een les aan het conservatorium is verbonden, wordt ook nog een publieksprijs uitgereikt. 

 
Klassieke muziek weer helemaal hot!

Er hebben zich twaalf kandidaten opgegeven voor Klassiek Talent 2019, een aantal waardoor zelfs de organisatoren van Muziek onder de Trap door werden verrast. Door diverse programma’s op televisie, zoals Podium Witteman, wordt klassieke muziek weer voor het voetlicht gebracht en is er weer meer aandacht voor deze muziek. Een ontwikkeling die dus ook te merken is in Nijverdal. De inschrijving is inmiddels gesloten. Belangstellenden zijn van harte welkom om deze avond bij te wonen in de ZINiN Theaterzaal, de entree is gratis. 

 

 



Reacties via Facebook

Vanaf nu kun je ook reageren via Facebook! Wel zo makkelijk. Als je liever via het normale reactieformulier werkt, kan dat natuurlijk ook. De reacties worden niet vermengd, zodat de mensen die het bericht via Facebook krijgen, de discussie ook kunnen volgen.

Reacties

Uw reactie

Naam:
Bericht: